Ttime, s.r.o.

Neváhejte nás kontaktovat

Zavolejte nebo napište, vždy jsme připraveni
Vám odpovědět!
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
Kontakt | Ttime s.r.o. | Jazyková agentura - Praha
JAK NA TO

Kontaktujte nás a domluvte si první lekci

Ttime, s.r.o.
IČ: 28443233
DIČ: CZ28443233

C 141871 vedená u Městského soudu v Praze
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
NÁŠ TÝM

Ttime, s.r.o.

PhDr. Alexandra Trochtová, Mgr. Jana Fohlerová
PhDr. Alexandra Trochtová, Mgr. Jana Fohlerová
majitelky Ttime, s.r.o.

Když něco děláte rádi, s plným nasazením a nejlépe, jak jen umíte, pak se Vám tato dobrá energie vrátí. Nám se vrací v podobě stálých klientů, spokojených studentů a spolehlivých lektorů. Vibrující a harmonický Ttime.

Barbora
Barbora

Ttime je profesionální jazyková agentura, která však klade důraz na individuální přístup jak ke svým lektorům, tak také ke svým klientům. Výuka na míru a vždy profesionální a pozitivní přístup - to jsou předpoklady pro motivaci k učení se cizímu jazyku a k jeho úspěšnému osvojení.

Bára
Bára

Práce v Ttime mi umožňuje pomáhat studentům zlepšovat jejich angličtinu. Studentům angličtiny se díky jejich dovednostem otevírá mnoho nových příležitostí a dveří. Doufám, že já budu ta, kdo bude mít pozitivní a inspirativní vliv při vyučování angličtiny.

Eva
Eva

S Ttimem spolupracuji s přestávkami od roku 2012. Na Saše s Janou si nejvíc vážím férového přístupu a entuziasmu, s jakým svou práci dělají.

David
David

Se společností Ttime pracuji velmi rád, protože se k nám, učitelům, chová jako k rodině. Dbají na to, aby vztah mezi studentem a učitelem byl kompatibilní, což vytváří skvělé prostředí pro výuku. Ttime je nejlepší kombinací profesionality a přátelskosti.

Martina
Martina

Učím pro Ttime velmi ráda, protože je to menší škola s nepřebujelou administrativou, velmi osobním friendly přístupem a flexibilitou. Ttime vždy cílí na konkrétní profil a potřeby každého studenta a je s nimi skvělá domluva.

Rafaella
Rafaella

Jazyk je umění a forma sebevyjádření. Ráda pomáhám ostatním naučit se barvy a tvary jazyka - gramatiku, výslovnost, slovní zásobu, aby mohli 'malovat' svá vlastní slova a sebevědomě se vyjadřovat

Vítek
Vítek

Ttime není jako běžné jazykové školy: manažerský tým si dává záležet na tom, aby byli s náplní hodin spokojeni jak učitelé, tak studenti, a proto pro ně rád učím. Ttime si prostě dává záležet, a tento osobní přístup je na kvalitě lekcí velmi poznat!

Vlaďka
Vlaďka

Ttime mám ráda, protože tam panuje vstřícná až rodinná atmosféra. Těší mě pokroky frekventantů kurzů a ten okamžik, kdy mám pocit, že je němčina zaujala a začíná je bavit.

Pavel
Pavel

S Ttime spolupracuji již řadu let a musím říct, že tak pohodovou atmosféru a přátelský přístup k lektorům se jen tak nevidí. Komunikace probíhá naprosto hladce a bez zbytečných formalit, vedení školy je vstřícné, ponechává hodně volnosti v přístupu k výuce a nejvíce oceňuji, že velmi dbá na kvalitu a to i při výběru spolupracovníků. Také s klientelou školy mám ty nejlepší zkušenosti, zajímaví, vzdělaní a příjemní studenti.

Simona
Simona

Dlouholetá spolupráce s Ttime mi umožňuje pracovat s lidmi z různých oblastí, s rozmanitou odborností a zkušenostmi a výuka se tak stává dvousměrným procesem - já své studenty naučím něco z angličtiny, ale zároveň se dozvím mnoho nových a zajímavých informací od nich. Proto učení není ani po více než dvaceti letech stereotypní.

Milena
Milena

S jazykovou školou Ttime spolupracuji už řadu let, a to hlavně proto, že ji vede milý, vstřícný a profesionální tým, který pro mě jako lektora dovede vždy vybrat ty správné a motivované studenty. A motivovaný student je pro mě tou největší radostí.

Jiří
Jiří

Jako překladatel a lektor na volné noze mám velmi široké pole působnosti. Od překladu románů přes výuku na univerzitě až po firemní kurzy. Na práci pro Ttime se mi líbí zejména stabilní a přitom rozmanitá klientela.

Marie a Trevor
Marie a Trevor

Brněnský učitelský tým manželů Trevora a Marie spolupracuje s Ttime již několik let. Líbí se jim, že Ttime je malý a že jsou součástí dobrého podpůrného týmu. "Velmi si vážíme podpory, které se nám dostává od Saši a Jany z Prahy," říkají Trevor a Marie, alias Team Ayson.

Zlatina
Zlatina

V Ttime mám při práci se svými studenty volnou ruku. Nesmírně si vážím důvěry ve mně vložené.  Jsem vděčná za to, že nepociťují stres a nátlaky. Věřím tomu, že přátelské až rodinné prostředí a podpora týmu se odráží ve finále i na vztazích se studenty, které jsou nadstandardní a přerůstají v cenná přátelství.

Martina F.
Martina F.

Učím pro Ttime od samého začátku, protože jsem zde našla to, co je pro mě při práci důležité - důvěru, přátelské a korektní vedení, individuální přístup, srozumitelnou komunikaci, výbornou organizaci a rozmanitost pracovních nabídek. Ttime je prostě srdcová záležitost:)

Tereza
Tereza

Ráda učím pro Ttime, protože je to jazyková škola, ve které se všichni snaží vyjít vstříc jak našim studentům, tak i nám, lektorům.

Petra
Petra

S Ttime jsem úplně od začátku, což je už více než třináct let. Mám ráda školy, které upřednostňují kvalitu před kvantitou a je pro ně důležitý osobní přístup k lektorům i klientům. Důraz na profesionalitu vyučujících,  bezproblémová komunikace, vstřícnost a svoboda, kterou tu jako lektorka mám při volbě vyučovacích metod, a v neposlední řadě přátelská a pohodová atmosféra, to všechno  jsou důvody, proč tuhle školu preferuji před jinými a proč pro ni stále ráda učím. Přeji nám všem ještě spoustu úspěšných let!

Daniela
Daniela

Pro Ttime učím ráda,  protože zde nacházím přívětivé a férové prostředí se zajímavou nabídkou studentů

Sophie
Sophie

Ahoj! Učení pro Ttime mě opravdu baví. Mám širokou škálu studentů, což je opravdu zajímavé. Užívám si pestrý rozvrh, který mě zaměstnává a motivuje. Komunikace s Ttime je skvělá, jsem velmi spokojená.

Petr
Petr

Vzdělávání klientů z portfolia Ttime je vždy profesní výzva, účastníci kurzů očekávají vysoký standard výuky, hmatatelný pokrok i reálné uplatnění ve své profesi. Je to ale také uspokojení, že je těchto cílů dosaženo - ať už je to úspěšný pracovní pohovor studenta, prezentace, či získání jazykového certifikátu. Díky mé dlouholeté praxi a zkušenostem mají studenti tuto kvalitu zaručenu a mohou vždy očekávat jak profesionální, tak osobní přístup a podporu.

Mirka
Mirka

Ráda potkávám nové lidi a ráda si s nimi povídám. To všechno se mi v pracovní oblasti plní díky učení angličtiny pro Ttime.

Edita
Edita

Proč ráda učím pro Ttime? Baví mě rozmanitost kurzů s možností online výuky, kdy mohu předávat vášeň pro němčinu studentům nejen z různých koutů republiky, ale i ze zahraničí!.

Djali
Djali

Ttime je rodina milých lidí, skvělých profesionálů, kterým na vás záleží. Proto s nimi ráda pracuji, rozvíjím vztahy a projekty. V Ttime se cítíte jako doma a vždycky se tam chcete vracet.

Joe
Joe

Rád učím pro Ttime, protože mají přátelský a osobní, ale zároveň i profesionální a správně nastavený přístup. Oceňuji, že umějí vybrat studenty pro lektory tak, aby vše klaplo - jak po odborné, tak i po lidské stránce.

Rod
Rod

Jako dlouholetý student češtiny si uvědomuji, jak obtížné je překonat obrovskou propast mezi angličtinou a slovanskými jazyky. Jako učitel jsem rád součástí cesty češtinářů za složitostí a bohatstvím, které nový jazyk přináší.

Jana
Jana

Učím již mnoho let a působila jsem v mnoha jazykových školách a agenturách.  Zůstala jsem jen tady, protože se všichni  mnoho let známe a lekce mohu plně přizpůsobit potřebám a přáním studentů. Nikdo mě neomezuje. A tak je výuka pro nás všechny efektivní, zajímavá a zábavná. Všichni se v Ttime vzájemně známe, kdykoliv můžu probrat své náměty s vedením. Pravidelně se setkáváme na interních školeních či vánočních večírcích. Jako lektorka češtiny pro cizince mám možnost učit zajímavé lidi z mnoha různých koutů světa, což mě hodně obohacuje jak lidsky, tak profesionálně.

Marty
Marty

Pro Ttime učím již druhou dekádu a učím tady rád. Oceňuji zde profesionální, a přitom přátelský přístup. Také mám možnost učit širokou škálu studentů - od dětí školou povinných, přes puberťáky až k manažerům firem. A vše funguje skvěle. Tak, jak má.

Nela
Nela

Pro Ttime pracuji od jejího vzniku v roce 2008 a vlastně od té doby se toho moc nezměnilo. Pořád platí, že Ttime - to jsou milí kolegové a studenti, přátelské prostředí a velmi zajímavá práce. A toho si vážím nejvíc.

Hana
Hana

S jazykovou agenturou Ttime spolupracuji od jejího založení v roce 2008. Oceňuji obzvlášť výborně fungující a bezproblémovou komunikaci, a to i na vzdálenost 200 km. Ttime pro mě není jen "zaměstnavatelem", ale i přítelem. Věřím, že naše přátelství bude i v daších letech stále tak pevné!

Kontakt
PhDr. Alexandra Trochtová
Mgr. Jana Fohlerová
majitelky Ttime, s.r.o.

Když něco děláte rádi, s plným nasazením a nejlépe, jak jen umíte, pak se Vám tato dobrá energie vrátí. Nám se vrací v podobě stálých klientů, spokojených studentů a spolehlivých lektorů. Vibrující a harmonický Ttime.

Kontakt
Barbora

Ttime je profesionální jazyková agentura, která však klade důraz na individuální přístup jak ke svým lektorům, tak také ke svým klientům. Výuka na míru a vždy profesionální a pozitivní přístup - to jsou předpoklady pro motivaci k učení se cizímu jazyku a k jeho úspěšnému osvojení.

Kontakt
Bára

Working at Ttime gives me the opportunity to help students to improve their English.  Students of English have many new opportunities and doors open to them thanks to their skills.  I hope to be the person to have a positive and inspiring impact in learning English.

Kontakt
Eva

S Ttimem spolupracuji s přestávkami od roku 2012. Na Saše s Janou si nejvíc vážím férového přístupu a entuziasmu, s jakým svou práci dělají.

Kontakt
David

I really like to work with Ttime because they treat us teachers like family.  They make sure that the student and teacher relationship is compatible, which creates a great environment for the lessons.  Ttime is the best combination of being professional and friendly.

Kontakt
Martina

Učím pro Ttime velmi ráda, protože je to menší škola s nepřebujelou administrativou, velmi osobním friendly přístupem a flexibilitou. Ttime vždy cílí na konkrétní profil a potřeby každého studenta a je s nimi skvělá domluva.

Kontakt
Rafaella

Language is an art and a form of self-expression. I love to help others learn the colors and the shapes of a language - the grammar, the pronunciation, the vocabulary - so that they can paint their own words and express themselves with confidence.

Kontakt
Vítek

Ttime není jako běžné jazykové školy: manažerský tým si dává záležet na tom, aby byli s náplní hodin spokojeni jak učitelé, tak studenti, a proto pro ně rád učím. Ttime si prostě dává záležet, a tento osobní přístup je na kvalitě lekcí velmi poznat!

Kontakt
Vlaďka

Ttime mám ráda, protože tam panuje vstřícná až rodinná atmosféra. Těší mě pokroky frekventantů kurzů a ten okamžik, kdy mám pocit, že je němčina zaujala a začíná je bavit.

Kontakt
Pavel

S Ttime spolupracuji již řadu let a musím říct, že tak pohodovou atmosféru a přátelský přístup k lektorům se jen tak nevidí. Komunikace probíhá naprosto hladce a bez zbytečných formalit, vedení školy je vstřícné, ponechává hodně volnosti v přístupu k výuce a nejvíce oceňuji, že velmi dbá na kvalitu a to i při výběru spolupracovníků. Také s klientelou školy mám ty nejlepší zkušenosti, zajímaví, vzdělaní a příjemní studenti.

Kontakt
Simona

Dlouholetá spolupráce s Ttime mi umožňuje pracovat s lidmi z různých oblastí, s rozmanitou odborností a zkušenostmi a výuka se tak stává dvousměrným procesem - já své studenty naučím něco z angličtiny, ale zároveň se dozvím mnoho nových a zajímavých informací od nich. Proto učení není ani po více než dvaceti letech stereotypní.

Kontakt
Milena

S jazykovou školou Ttime spolupracuji už řadu let, a to hlavně proto, že ji vede milý, vstřícný a profesionální tým, který pro mě jako lektora dovede vždy vybrat ty správné a motivované studenty. A motivovaný student je pro mě tou největší radostí.

Kontakt
Jiří

Jako překladatel a lektor na volné noze mám velmi široké pole působnosti. Od překladu románů přes výuku na univerzitě až po firemní kurzy. Na práci pro Ttime se mi líbí zejména stabilní a přitom rozmanitá klientela.

Kontakt
Marie a Trevor

Brno-based husband & wife teaching team Trevor & Marie have been co-operating with Ttime for several years. They like the fact that Ttime is small, and they are part of a good supportive team. “We really appreciate the support we get from Saša and Jana in Prague,” say Trevor and Marie, AKA Team Ayson.

Kontakt
Zlatina

V Ttime mám při práci se svými studenty volnou ruku. Nesmírně si vážím důvěry ve mně vložené.  Jsem vděčná za to, že nepociťují stres a nátlaky. Věřím tomu, že přátelské až rodinné prostředí a podpora týmu se odráží ve finále i na vztazích se studenty, které jsou nadstandardní a přerůstají v cenná přátelství.

Kontakt
Martina F.

Učím pro Ttime od samého začátku, protože jsem zde našla to, co je pro mě při práci důležité - důvěru, přátelské a korektní vedení, individuální přístup, srozumitelnou komunikaci, výbornou organizaci a rozmanitost pracovních nabídek. Ttime je prostě srdcová záležitost:)

Kontakt
Tereza

Ráda učím pro Ttime, protože je to jazyková škola, ve které se všichni snaží vyjít vstříc jak našim studentům, tak i nám, lektorům.

Kontakt
Petra

S Ttime jsem úplně od začátku, což je už více než třináct let. Mám ráda školy, které upřednostňují kvalitu před kvantitou a je pro ně důležitý osobní přístup k lektorům i klientům. Důraz na profesionalitu vyučujících,  bezproblémová komunikace, vstřícnost a svoboda, kterou tu jako lektorka mám při volbě vyučovacích metod, a v neposlední řadě přátelská a pohodová atmosféra, to všechno  jsou důvody, proč tuhle školu preferuji před jinými a proč pro ni stále ráda učím. Přeji nám všem ještě spoustu úspěšných let!

Kontakt
Daniela

Pro Ttime učím ráda,  protože zde nacházím přívětivé a férové prostředí se zajímavou nabídkou studentů

Kontakt
Sophie

Hi! I really enjoy teaching for Ttime and have a wide range of students which is really exciting. I enjoy a varied schedule which keeps me engaged and focused. Communication is great and I am very satisfied.

Kontakt
Petr

Vzdělávání klientů z portfolia Ttime je vždy profesní výzva, účastníci kurzů očekávají vysoký standard výuky, hmatatelný pokrok i reálné uplatnění ve své profesi. Je to ale také uspokojení, že je těchto cílů dosaženo - ať už je to úspěšný pracovní pohovor studenta, prezentace, či získání jazykového certifikátu. Díky mé dlouholeté praxi a zkušenostem mají studenti tuto kvalitu zaručenu a mohou vždy očekávat jak profesionální, tak osobní přístup a podporu.

Kontakt
Mirka

Ráda potkávám nové lidi a ráda si s nimi povídám. To všechno se mi v pracovní oblasti plní díky učení angličtiny pro Ttime.

Kontakt
Edita

Proč ráda učím pro Ttime? Baví mě rozmanitost kurzů s možností online výuky, kdy mohu předávat vášeň pro němčinu studentům nejen z různých koutů republiky, ale i ze zahraničí!.

Kontakt
Djali

Ttime is a family of lovely people, great professionals who care about you. That's why I love working, connecting and developing projects with them. Ttime feels like home, you always want to come back to.

Kontakt
Joe

I like to teach for Ttime because there is a friendly and personal, yet professional and organized approach. I appreciate the ability to select students for lecturers so that everything works out - both professionally and humanly.

Kontakt
Rod

As a long-suffering learner of Czech, I appreciate the difficulties of bridging the vast gap between English and Slavic languages. As a teacher, I enjoy being part of a Czech speaker's journey into the complexities and richness that a new language brings.

Kontakt
Jana

Učím již mnoho let a působila jsem v mnoha jazykových školách a agenturách.  Zůstala jsem jen tady, protože se všichni  mnoho let známe a lekce mohu plně přizpůsobit potřebám a přáním studentů. Nikdo mě neomezuje. A tak je výuka pro nás všechny efektivní, zajímavá a zábavná. Všichni se v Ttime vzájemně známe, kdykoliv můžu probrat své náměty s vedením. Pravidelně se setkáváme na interních školeních či vánočních večírcích. Jako lektorka češtiny pro cizince mám možnost učit zajímavé lidi z mnoha různých koutů světa, což mě hodně obohacuje jak lidsky, tak profesionálně.

Kontakt
Marty

Pro Ttime učím již druhou dekádu a učím tady rád. Oceňuji zde profesionální, a přitom přátelský přístup. Také mám možnost učit širokou škálu studentů - od dětí školou povinných, přes puberťáky až k manažerům firem. A vše funguje skvěle. Tak, jak má.

Kontakt
Nela

Pro Ttime pracuji od jejího vzniku v roce 2008 a vlastně od té doby se toho moc nezměnilo. Pořád platí, že Ttime - to jsou milí kolegové a studenti, přátelské prostředí a velmi zajímavá práce. A toho si vážím nejvíc.

Kontakt
Hana

S jazykovou agenturou Ttime spolupracuji od jejího založení v roce 2008. Oceňuji obzvlášť výborně fungující a bezproblémovou komunikaci, a to i na vzdálenost 200 km. Ttime pro mě není jen "zaměstnavatelem", ale i přítelem. Věřím, že naše přátelství bude i v daších letech stále tak pevné!